Auto szyby Kalisz
szyby pleszew

rp_samochod1.jpgKiedy odstawiam samochód do warsztatu, zawsze staram się podpatrzyć, co i jak robią w nim mechanicy. Motoryzacja to moja pasja, którą realizuję już od wielu lat. Oczywiście poświęcam się jej niejako teoretycznie, trudno żebym sama pracowała jako mechanik, ale bardzo lubię wiedzieć, co się kryje pod maską i jak to wszystko działa.

Od dziecka wolałam zabawy typowo chłopięce, zwłaszcza różnego rodzaju samochody. Miałam kolekcję resoraków, które przynosił mi brat matki. Ten wujek był niesamowicie zaskoczony zainteresowaniami małej dziewczynki, którą pasjonuje motoryzacja, ale też bardzo go to bawiło. Stąd tego rodzaju prezenty były na porządku dziennym. Oprócz tego miałam autka na baterie oraz różne inne zabawki typu stacja benzynowa.
Kiedy dorosłam, moje zainteresowania się nie zmieniły i motoryzacja pozostała na ich czele. Oczywiście najszybciej jak mogłam zrobiłam prawo jazdy i kupiłam samochód. Kiedy coś się w nim działo, starałam się sama zdiagnozować problem, a potem jechać do mechanika.

Inne artykuły o transporcie oraz motoryzacji:

About the author

Related Posts